O nas

Wydawnictwo BOSZ założone w 1994 roku poszerzyło swoją działalność w 2010 roku, uruchamiając drukarnię druku cyfrowego BOSZart. Drukarnia specjalizuje się w wykonywaniu wielkoformatowych reprodukcji dzieł głównie polskich artystów. Jako jedyna drukarnia w Polsce dysponuje prawami do reprodukowania prac Tamary Łempickiej, Zofii Stryjeńskiej i Zdzisława Beksińskiego na płótnie i innych nośnikach poligraficznych. Drukarnia BOSZart od początku swojego istnienia zajmuje się przede wszystkim promocją twórczości polskich artystów, co stanowi kontynuację obranej przez wydawnictwo ścieżki propagowania polskiej sztuki, historii i piękna rodzimego krajobrazu. Podczas swojej dwudziestopięcioletniej działalności wydawnictwo opublikowało ponad osiemset pięćdziesiąt tytułów w łącznym nakładzie przekraczającym dwa miliony pięćset tysięcy egzemplarzy, spośród których wiele zostało uhonorowanych najważniejszymi
nagrodami, m.in. godłem „Teraz Polska”, za wysoką jakość wydawanych książek. Drukarnia BOSZart w swojej codziennej pracy kieruje się tymi samymi wartościami, oferując klientom produkty unikatowe i najlepszej jakości.

Dzięki najwyższej klasy maszynom drukarskim i stale unowocześnianemu parkowi maszynowemu możemy zaoferować wydruki wielko- i małoformatowe, w niskim i średnim nakładzie. Drukujemy na papierach: powlekanych, niepowlekanych, samoprzylepnych, fotograficznych, płótnie (zarówno bawełnianym jak i syntetycznym) i naciągamy na sosnowe blejtramy (krosna). Realizujemy zadania zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych, każdorazowo dbając o najwyższą jakość druku.