Zdzisław Beksiński

Filtr

Zdzisława Beksińskiego zna niemalże każdy, kto choć trochę interesuje się sztuką. Zarówno miłośnicy klasycznego malarstwa jak i młodzi adepci grafiki komputerowej podziwiają prace mistrza, którego twórczość  emanuje symbolami, katastroficzną atmosferą grozy i treściami pełnymi tajemnic, śmierci i przemijania. Jakkolwiek najbardziej kojarzony z malarstwem, artysta uprawiał również fotografię artystyczną, rysunek, grafikę, grafikę komputerową oraz rzeźbę. Urodzony 24 lutego 1929 roku w Sanoku zmarł tragicznie 21 lutego 2005 roku w Warszawie pozostawiając po sobie ogromy, liczący kilka tysięcy prac, dorobek artystyczny, który jeszcze przed śmiercią przekazał w testamencie Muzeum Historycznemu w Sanoku.

Dzieła sztuki Zdzisława Beksińskiego

Jeśli jednak nie możemy wybrać się do Sanoka, aby obejrzeć znakomite obrazy Zdzisława Beksińskiego, idealnym rozwiązaniem są wyjątkowe albumy poświęcone samemu artyście jak i jego twórczości. Wyjątkowe książki publikowane przez Wydawnictwo BOSZ, które jako jedyne w Polsce współpracuje z Muzeum Historycznym w Sanoku i dysponuje prawami do prezentowania kolekcji drukiem są dostępne w sprzedaży w księgarniach internetowych i stacjonarnych w całej Polsce. Kilkanaście albumów, w których każdy miłośnik sztuki Beksińskiego znajdzie coś dla siebie, tworzy unikatową w skali Polski kolekcję poświęconą jednemu z najwybitniejszych artystów współczesnych. Wydane na najwyższym poziomie edytorskim pozycje obejmują tytuły poświęcone poszczególnym dziedzinom twórczości Zdzisława Beksińskiego jak: malarstwo, grafika komputerowa, rysunki. Uzupełnieniem tej niezrównanej kolekcji albumowej są książki opisujące życie artysty oraz opowiadania.

Reprodukcje obrazów Zdzisława Beksińskiego

Czy obraz Zdzisława Beksińskiego mógłby zawisnąć na naszej ścianie? Albo chociaż jego wielkoformatowa reprodukcja? Dzięki ofercie drukarni artystycznej BOSZ jest to możliwe! Reprodukcje obrazów Beksińskiego, drukowane na najwyższej jakości matowym płótnie poliestrowym o gramaturze 175 gramów, prezentują najsłynniejsze i najbardziej popularne dzieła Zdzisława Beksińskiego. Drukarnia BoszArt jako jedyna w Polsce posiada prawną zgodę Muzeum Historycznego w Sanoku do reprodukowania ponad 300 obrazów mistrza na płótnie. Format duży, średni, a może całkiem mały? Reprodukcja na blejtramie, a może jedynie samo płótno z obrazem Zdzisława Beksińskiego? Nasza drukarnia oferuje szeroki wybór prac, wśród których każdy miłośnik twórczości Mistrza Beksińskiego znajdzie obraz idealny dla siebie.

has been added to your cart:
Kasa