Obrazy na płótnie

Zdzisław Beksiński

Filtr

Reprodukcje obrazów Zdzisława Beksińskiego

Nazwisko Zdzisława Beksińskiego zajmuje wysoką pozycję na liście artystów XX wieku. Jego kreatywność możemy dziś podziwiać w postaci licznych fotografii, rzeźb, rysunków, obrazów, a nawet grafik komputerowych. Beksiński był nie tylko autorem dzieł, ale również symbolem abstrakcji minionego stulecia. W większości swoich prac zaklął momenty tragiczne, pełne grozy, bólu i śmierci. Jest to tym ciekawsze, że sam zginął tragicznie z rąk nożownika. Jedni twierdzą, że przeczuwał zbliżający się koszmar, inni, że podświadomie go na siebie ściągnął.

Wyrażanie fascynacji takimi tematami jak śmierć, nagość i akty płciowe w połowie XX w. było uważane za odważne, a przy tym kontrowersyjne. Dzieła Beksińskiego znajdywały odbiorców wyłącznie w zamkniętych kręgach. Dziś jego prace dostępne są dla każdego. Wiele reprodukcji obrazów na płótnie Beksińskiego przedstawia nagość, agonię, mroczne kostuchy i akty przemocy.

Obrazy Zdzisława Beksińskiego

Reprodukcje obrazów Beksińskiego to dzieła godne największych miłośników sztuki. Pozbawione przez autora tytułów, dają możliwość samodzielnej interpretacji. Pozorna wielowątkowość przeważnie niesie ze sobą silny przekaz, lecz każdy ma prawo odebrać go zupełnie inaczej.

Nietypowy styl dzieł Beksińskiego od dziesiątek lat cieszy się uznaniem na całym świecie. W Stanach Zjednoczonych za jego obrazy trzeba zapłacić miliony dolarów. Wyjątkowy klimat płynący z płótna jest wyrazem wyzwolenia artysty oraz jego mrocznego sposobu postrzegania świata.

W ostatnim czasie wiele surrealistycznych wizji świata wkroczyło do naszej rzeczywistości. Spełniały się motywy rodem z filmów Science fiction, które trudno było sobie wyobrazić w realnym świecie. Obrazy Beksińskiego, choć powstały lata temu, zdają się być obecnie bardziej aktualne niż kiedykolwiek wcześniej.

Krzyk, wołanie o pomoc, cisza, samotność, ciemność, strach, zdziwienie, rozpacz, absurd i śmierć, to emocje, których w minionym okresie było tak wiele. Przepełnione są nimi również te dzieła. Doskonale oddają uczucia, z jakimi przyszło nam się mierzyć.

Reprodukcje obrazów Beksińskiego w domowych aranżacjach

Reprodukcje Beksińskiego zdobywają coraz większą popularność wśród klientów szukających dekoracji do domu lub mieszkania. Trudno przejść obok nich obojętnie. Bardzo silnie oddziałują na emocje odbiorcy, inspirują, nawołują do chwili refleksji.

Dodatkowo dzieła Zdzisława Beksińskiego fantastycznie uzupełniają nowoczesne wnętrza. Ich główną rolą jest zwracanie uwagi. To prace dla osób, które lubią intrygować i nie boją się szokować.

Zakup reprodukcji obrazów Beksińskiego jest możliwy wyłącznie za pośrednictwem naszej drukarni BoszArt. Jako jedyni na świecie otrzymaliśmy od Muzeum Historycznego w Sanoku, zgodę na wykonywanie reprodukcji obrazów tego malarza.

Wszystkie z szacunkiem umieszczamy na najlepszym gatunkowo płótnie poliestrowym o gramaturze 175 g. Możliwość wybierania spośród ponad 300 obrazów sprawia, że każdy ma szansę znaleźć tu coś dla siebie. Sprawdź, który obraz zrobi na Tobie najsilniejsze wrażenie i najlepiej wpisze się w aranżację Twojego domu.

has been added to your cart:
Kasa