Park maszynowy

Obecnie nasz park maszynowy składa się z trzech maszyn:

  • Xerox EPS 4112 – do szybkiego druku czarno-białego,
  • Xerox DCP 700 – do szybkiego druku kolorowego wysokiej jakości,
  • EPSON Stylus Pro 9900 – do wielkoformatowych wydruków w najwyższej możliwej jakości.

  • EPSON Stylus Pro 9900
    posiada nowy 10-kolorowy system atramentowy Epson UltraChrome™HDR (High Dynamic Range) generuje szerszą gamę kolorów, uzyskując optymalną wydajność na papierze FineArt.

    Nowe tusze w kolorach zielonym i pomarańczowym zwiększają wydajność kolorów, zwłaszcza w przypadku przejść tonalnych od żywej zieleni do żółtego oraz od żółtego do czerwonego. Pozwala to uzyskać żywe, naturalne odcienie dowolnych obiektów: od trawy i liści po zachody słońca. Dodatkowo znacznie redukują ziarnistość dostrzegalną na wcześniejszych wydrukach z odcieniami skóry.
    Trzy poziomy czerni jeszcze bardziej zwiększają wydajność dzięki subtelniejszej grze światła i cienia, a automatycznie przełączana czerń fotograficzna i matowa optymalizuje wydajność na różnych nośnikach. Tak stosowane odcienie czerni pozwalają także ograniczyć niespójność kolorów, dzięki czemu wydruki wyglądają tak samo doskonale w każdych warunkach oświetleniowych.

Do druku sztuki dostępnej w naszym sklepie używamy najwyższej jakości medium jaką jest bawełniany materiał płótno-podobny Cotton Canvas 260 lub papier fotograficzny Pearl 255.